Apie mus

Mūsų vizija

Statyboms ir remonto darbams įgaunant pagreitį jaučiame pareigą savo klientams pateikti kuo geresnius technikos pasiūlymus bei aptaranavimą.

Kas mes

Esame MB RS-Technika įsikūrusi Šiaurės Lietuvoje tačiau aptarnaujanti savo klientus visose Baltijos šalyse bei Europoje.

Mūsų istorija

Savo veiklą prekybos srityje pradėjome dar 2001 m. nuo to laiko kaupėme patirtį ieškant konkurencingų pasiūlymų bei stengiantis kuo geriau aptarnauti savo klientus. Taip gimė ir ši prekybos sritis.

MB "RS-TECHNIKA"

Prekiaujame įvairiais grunto tankintuvais dar kitaip vadinamais vibro plokštėmis / vibro kojomis, betono vibratoriais, vibro liniuotėmis, betono pjaustymo įrenginiais, betono maišyklėmis, šildytuvais, akumuliatorių pakrovėjais - paleidėjais ir pagrindine autoservisų įranga. Mūsų tikslas, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas savo pirkiniu ir rastu tai ko ieško, dėl to dedame pastangas pateikti geriausius pasiūlymus atsižvelgiant į kainą ir kokybė. Mūsų svetainėje rasite tik laiko patikrintus pasiūlymus, kurių kokybė tikrai nenuvils.
Norime nuolat tobulėti ir užtikrinti geriausią aptarnavimą todėl jei iškilo kokių klausimų arba turite pastebėjimų maloniai prašome juos pateikti el. paštu: info@rstechnika.lt arba telefonu: +37068778901