      Pagrindinis Statybai Elektros generatoriai Dyzeliniai generatoriai Dyzelinis generatorius SUPTEC HM40000LX (44 kW, trifazis)
      Dyzelinis generatorius SUPTEC HM40000LX (44 kW, trifazis)
      Įvertinimas: 0 iš 5
      Įvertinimai: 0
      Prekės kodas: HM40000LX
      Dyzelinis generatorius SUPTEC HM40000LX
      Galianuolatinė – 40 kW, momentinė – 44 kW
      Įtampa400 V / 230 V
      Variklio tipas4G33TCI, dyzelinis, keturtaktis, aušinamas skysčiu
      Kuro sąnaudos≤ 8,6 l/h
      Svoris625 kg
      Matmenys170x66x123 cm
      − +
      Pridėti prie norimų Pridėti palyginimui
      Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
      Įveskite GALIOJANTĮ el. pašto adresą, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausą.
      Loading
      Prekės kodas: HM40000LX Kategorijos: Dyzeliniai generatoriai, Elektros generatoriai
      • Aprašymas
      • Papildoma informacija
      • Atsiliepimai (0)
      Aprašymas
      Dyzelinis generatorius HM40000LX
      TECHNINIAI PARAMETRAI
      Įtampa400 V / 230 V
      Fazių skaičius3
      Alyvos talpa11 l
      Kuro sąnaudos≤ 8,6 l/h
      Triukšmo lygis86 dB
      Svoris625 kg
      Matmenys170x66x123 cm
      Įtampos reguliavimas (AVR)taip
      Papildoma informacija
      Galia
      44 kW
      Gamintojas
      SUPTECH
      Svoris
      625 kg
      Trifazis
      Taip
      Atsiliepimai (0)
      Atsiliepimai
      Atsiliepimų dar nėra.
      Būkite pirmi, aprašę „Dyzelinis generatorius SUPTEC HM40000LX (44 kW, trifazis)“! Atšaukti atsakymą
      Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *.
      Are you human? Please solve:Captcha
      Susijusios prekės
      • AKCIJA!
        Benzininis generatorius SUPTECH 10000E-II (8,3 kW, vienfazis)
        Pridėti prie norimų
        Benzininis generatorius SUPTECH 10000E-II (8,3 kW, varinės apvijos)
        Įvertinimas: 0 iš 5
      • AKCIJA!
        Benzininis generatorius AFLATEK / GTM GG3500 PRO (3,8 kW, trifazis)
        Pridėti prie norimų
        Dyzelinis generatorius GTM GTM20000SDE (17 kW, aušinamas skysčiu)
        Dyzelinis generatorius GTM GTM20000SDE (18 kW, aušinamas skysčiu)
      • IŠPARDUOTA
        Dyzelinis generatorius WEIMA WM8000CE-K (7,5 kW, trifazis)