      Pagrindinis Statybai Suvirinimo įranga Suvirinimo aparatai Suvirinimo aparatas DEGRA MIG-250DS
      Suvirinimo aparatas DEGRA MIG-250DS
      Įvertinimas: 0 iš 5
      Įvertinimai: 0
      Prekės kodas: MIG-250DS
      BENDROSIOS SPECIFIKACIJOS
      Suvirinimo srovėMIG/MAG – 30–250 A
      MMA – 10–250 A
      Suvirinimo įtampaMIG/MAG – 15–26 V
      MMA – 20,4–28 V
      Didžiausia vielos ritės masė5 kg
      Vielos skersmuo0,6 / 0,8 / 0,9 / 1,0 mm
      Svoris13 kg
      − +
      Pridėti prie norimų Pridėti palyginimui
      Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
      Įveskite GALIOJANTĮ el. pašto adresą, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausą.
      Loading
      Prekės kodas: MIG-250DS Kategorija: Suvirinimo aparatai Prekės ženklas: DEGRA
      • Aprašymas
      • Atsiliepimai (0)
      Aprašymas
      Funkcijos ir savybės:
      • MIG+MMA 2 in 1 suvirinimo inverteris;
      • didelis suvirinimo srovės efektyvumas;
      • ilgas darbo našumas;
      • stabili eksploatacija;
      • tinka aukštoms/žemoms įtampoms (±15%);
      • aušinamas ventiliatoriumi su termo apsauga;
      • tinka profesionaliems, intensyviems darbams atlikti.
      TECHNINIAI PARAMETRAI
      GamintojasDEGRA
      ModelisMIG-250DS
      Įtampa230 V, 50 Hz
      MMA – 10–250 A
      MMA – 20,4–28 V
      Svoris13 kg
      KOMPLEKTACIJA
      • Darbinis laidas EURO MIG/MAG 4 M
      • Darbinis laidas MMA 2 M
      • Laidas su masės gnybtu 2 M
      Atsiliepimai (0)
      Atsiliepimai
      Atsiliepimų dar nėra.
      Būkite pirmi, aprašę „Suvirinimo aparatas DEGRA MIG-250DS“! Atšaukti atsakymą
      Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *.
      Are you human? Please solve:Captcha
      Susijusios prekės
      • Suvirinimo aparatas SUPTEC TIG-200 (20–200 A)
        Pridėti prie norimų
        Įvertinimas: 0 iš 5
      • Suvirinimo aparatas LONGWELD MIG-300YN (trifazis, 50–300 A)
        Pridėti prie norimų
      • Suvirinimo aparatas LONGWELD MIG-250 GD (50–250 A)