      Pagrindinis Statybai Suvirinimo įranga Suvirinimo aparatai Suvirinimo aparatas LONGWELD MIG-250MI (50–250 A)
      Suvirinimo aparatas LONGWELD MIG-250MI (50–250 A)
      Įvertinimas: 0 iš 5
      Įvertinimai: 0
      Prekės kodas: MIG-250MI
      Suvirinimo aparatas LONGWELD MMA-250FIS
      TechnologijaIGBT
      Galia11,3 kWA
      Suvirinimo metodasMMA, MIG/MAG
      Suvirinimo srovė250 A
      MIG srovės stiprio diapazonas50–250 A
      Elektrodo skersmuo1,6–4 mm
      Išparduota
      Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
      Įveskite GALIOJANTĮ el. pašto adresą, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausą.
      Loading
      Prekės kodas: MIG-250MI Kategorija: Suvirinimo aparatai
      • Aprašymas
      • Atsiliepimai (0)
      Aprašymas
      Komplektacija: MIG degiklis, masės kabelis su gnybtu, kabelis su elektrodo laikikliu.
      TECHNINIAI PARAMETRAI
      Įtampa220 V ±15% 50 / 60 Hz
      TechnologijaIGBT
      Galia11,3 kWA
      Suvirinimo metodasMMA, MIG/MAG
      Suvirinimo srovė250 A
      Elektrodo skersmuo1,6–4 mm
      Vielos skersmuo0,6 / 0,8 / 1 mm
      Ritės dydis5 kg (200 mm), 1 kg (100 mm)
      Darbo ciklas60 %
      Aušinimasoru
      Matmenys570x225x410 mm
      Svoris19 kg
      Atsiliepimai (0)
      Atsiliepimai
      Atsiliepimų dar nėra.
      Būkite pirmi, aprašę „Suvirinimo aparatas LONGWELD MIG-250MI (50–250 A)“! Atšaukti atsakymą